Ay Maden olarak müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma konusunu ilke edinerek müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. İnşaat sektöründe deneyimli kadrosu ve geniş araç seçenekleri ile müşterilerimize Hafriyat / Hafriyat işleri konusunda yardımcı olmaktayız. Müşterilerimiz ihtiyaç doğrultusunda gerçekleştirilmekte olan projelerinde kullanılmak üzere Hafriyat malzemeleri isteklerine en iyi şekilde cevap vermekteyiz. İnşaat ile ilgili olan projelerde kullanılmak üzere; İnce Kum, Kaba Kum, Mıcır,  Stabilize dolgu malzemeleri ve Grovak malzeme temini ve nakliyesi ile ilgili olarak müşterilerimize hizmet sunmaktayız. İnşaat malzemeleri alanında en uygun grovak fiyatları seçeneği ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Grovak, kumun doğal çimentolaşması sonucu oluşan dayanıklı dolgu malzemeleri arasında yer almaktadır. Kolay sıkışması ve dirençli alt yapı ve yol malzemesi olması sonucu inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Müşterilerimiz inşaat sektöründe grovak inşaat malzemesi kullanım alanları, altyapı işlemleri, beton üretim işlemleri, temel yapı işlemleri gibi birçok inşaat alanında tercih etmektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde talep edilen yere gerekli inşaat araçları ile temini gerçekleştirilmektedir. Grovak fiyatları konusunda müşterilerimize gerekli bilgileri paylaşarak yapılmakta olan projeler konusunda gerekli hafriyat işleri ve hafriyat malzemeleri konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde hafriyat yapı malzemeleri ve inşaat malzemeleri konusunda etkin ve geniş listesi ile sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Eğer hafriyat işleri ve Grovak fiyatları konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız, firmamız  Ay Maden ile iletişime geçebilirsiniz.