Firmamız yılların verdiği tecrübe ve deneyimlerle hafriyat konusundaki iş düzeni ve disiplinini birleştirerek sizlere daha kaliteli ve daha hızlı bir şekilde hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Ay Maden olarak hafriyat işlerinizi ve hafriyat yapı malzemeleri konusunda, kısa sürede çözüm odaklı çalışarak kaliteli ve deneyimli hizmet konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. Hafriyat ile ilgili olan birçok projede yer alarak müşteri memnuniyeti önceliğiyle inşaat, nakliyat ve hafriyat işleri ve malzemeleri konusunda firma olarak birçok işler arasında yer aldık. Müşterilerimize hafriyat işleri ve hafriyat yapı malzemeleri ile ilgili drenaj çakılı gibi birçok yapı malzemesi talepleri konusunda yardımcı olmaktayız.
Drenaj, inşaat ile ilgili olarak konutlarda ve ya birçok inşaat alanında yüzeysel ve ya yer altı sularının meydana getirebileceği zararlardan korunması amacıyla yapılan inşaat işlemleri arasındadır. Drenaj uygulaması iç drenaj ve dış drenaj olmak üzere yapılmaktadır

Bu uygulamanın uzman ve deneyimli bir usta ile yapılması gerekmektedir. Drenaj çakılı yapı malzemesi de drenaj uygulama işlemleri, peyzaj işlemleri, gezilemeyen izolasyon üstü çakıl işlemleri gibi birçok inşaat alan tercih edilen agrega türüdür.

Firma olarak bünyesinde kaliteli hafriyat işleri ile önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Eğer hafriyat işleri  ve hafriyat fiyatları konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız, firmamız AY MADEN ile iletişime geçebilirsiniz.