Ay MADEN  olarak inşaat sektöründe müşterilerimize hafriyat işlemleri ile ilgili uzman kadromuz ve geniş araç seçeneklerimizle kaliteli hizmet vermekteyiz. İnşaat sektörü ile ilgili olan gelişimleri takip eden  firma olarak hafriyat firmaları arasında önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktayız. Firmamız tarafından yapılan hafriyat işlemlerinde kullanılan inşaat araçları en yüksek teknik donanıma sahip olmakla beraber müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak konusunda yardımcı olmaktayız. Hafriyat ile ilgili olan kazı, yıkma, düzenleme ve ya taşıma araçları olarak greyder, ekstravatör, loder, yükleyici, damperli kamyonlar, silindirler ve ya kepçelerle ilgili geniş inşaat araçları listesi ile hizmet vermekteyiz. Bu hafriyat işlemlerinde kullanılan araçların uzman ve deneyimli operatörleri sayesinde müşterinin istek ve talepleri doğrultusundaki projeler düzenli ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu projeler dahilinde oluşabilecek enkaz, moloz ve çevre düzenlemeleri ile ilgili istenen işlemlerle ilgili olarak firmamız tarafından müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Hafriyat

İnşaat ve hafriyat işleri olarak müşterilerimize; bina kazı işlemleri, derin ve ya yüzeysel kazı işlemleri, kanalizasyon altyapı kazı işlemleri, çevre düzenleme ve planlama gibi birçok yıkım ve moloz taşıma işlemleri konusunda hizmet vermekteyiz.

Hafriyat firmaları konusunda ilk sıralarda yer alan firmamız tarafından verilen hizmetler müşteri memnuniyetine odaklı olarak gerçekleştirilmekte olup hafriyat işleriniz ile ilgili  ücretsiz keşif ve analiz yaptırmak için  firmamızla iletişime geçebilir detaylı  bilgi alabilirsiniz.

Ay Maden Hafriyat Kum Mıcır